1395/7/17 شنبه دیدار جمعی از دانشگاهیان پیام نور مرکز قیدار از مراکز استان زنجان با نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس

رییس دانشگاه پیام نور مرکز قیدار به همراه جمعی از کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه با دکتر بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان رییس دانشگاه پیام نور مرکز قیدار در این دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت عمرانی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه، مسائل و مشکلات پیشروی دانشگاه را با نماینده شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی در میان گذاشت و خواستار مساعدت و همکاری در اجرای برنامه های  عمرانی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شد.

وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این دانشگاه، خواستار پیگیری و مساعدت نماینده شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی در راه اندازی و ایجاد رشته های مقطع تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه شد.

فرامرز طهماسبی در بخش دیگری از گزارش خود به کسب افتخارات فرهنگی دانشجویان این دانشگاه به ویژه در مسابقات مختلف قرآن کریم و فعالیت های کانون ها و انجمن های علمی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور مرکز قیدار با یک هزار و 400 دانشجو و 14 نفر عضو هیئت علمی و 22 نفر پرسنل اداری مشغول به فعالیت است.

در ادامه این دیدار نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با تقدیر و تشکر از دکتر طهماسبی رییس دانشگاه پیام نور مرکز و اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز قیدار اظهار داشت: پیام نور مرکز قیدار درخواست های خود را کارشناسی شده و با ارائه راهکارهای خود در زمینه های مختلف ارائه دهد، بنده با افتخار و با تمام توان در خدمت دانشجویان و دانشگاه پیام نور هستم.

احمد بیگدلی با تاکید بر افزایش شور و نشاط در دانشگاه، خواستار تقویت تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی شد و افزود: فعالیت های تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی باید به دور از جنجال و حاشیه و جناحی باشد.

وی در خطاب به کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور مرکز قیدار تاکید کرد: شما برای کار علمی، دینی، سیاسی باید استاد داشته باشید، تا کار خوب و تاثیرگذاری صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانشگاه ما و محیط دانشجویی باید در همه عرصه‏ها پیشرفت های حقیقی و چشمگیری کند، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور مرکز قیدار از پتانسیل و ظرفیت خوبی برخوردار است و بنده نیز در راستای همکاری و حمایت همه جانبه از پیشرفت و توسعه دانشگاه در حوزه های مختلف عمرانی، آموزشی و فرهنگی بخصوص در ایجاد مقطع تحصیلات تکمیلی و افزایش سطح رفاه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان اداری مرکز قیدار از هیچگونه کمکی کوتاهی نخواهم کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما