اخبار
1403/1/16 پنجشنبه
راهپیمایی روز قدس
پیام ریاست دانشگاه پیام نور استان زنجان پیرامون جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین و دعوت به مشارکت در راهپیمایی روز قدس*

.

بسم الله الرحمن الرحیم
مَثَلُ الَّذِينَ اتَّخَذُوا مِنْ دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ كَمَثَلِ الْعَنْكَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَيْتًا ۖ وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُيُوتِ لَبَيْتُ الْعَنْكَبُوتِ ۖ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُونَ( سوره مبارکه عنکبوت، آیه ۴۱)

اقدامات وحشیانه سالیان متمادی بویژه شش ماهه اخیر رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و شهادت ده‌ها تن از جمله زنان و کودکان بی گناه و نیز تحریم غذا و آب ساکنان غزه دگربار موجب بروز خشم و نفرت گسترده همه آزادگان جهان به ویژه مسلمانان از این رژیم منحوس گردید. 
در کنار محکومیت وسیع مردمی و جنبش های عدالت طلب و آزادی بخش در سراسر جهان نسبت به این اقدامات ددمنشانه ی صهیونیست ها، سکوت سازمانها و نهادهای بین المللی به اصطلاح حامی حقوق بشر قابل تامل است که به عنوان رویه و پارادایمی نامیمون درآمده است.  

در کنار نقش دولت های صهیونیست پرور غربی، برخی از حکومت های پادشاهی و غیر دموکراتیک با عادی سازی روابط خود با این "وصله ناجور" و "گرگ ناخوانده غرب آسیا" به جرات بخشی این رژیم برای کشتار و آواره نمودن مردم بی گناه فلسطین کمک کرده اند. در حالی که حضور و حماسه مردم ایران اسلامی واقعیت این خانه عنکبوتی و سست بنیان غاصب را برای جهانیان نمایان می‌سازد.

 تکرار چنین اقدامات وحشیانه رژیم اسرائیل باعث بیداری مردم جهان و مطالبه پیوسته آنها از جوامع جهانی و پاسخ های قاطع و ویران کننده به وسعت ساخت و سازهای زیرینایی و روبنایی هفتادساله صهیونیست منجر خواهد شد.  به آنها هشدار می‌دهیم که از جنایت علیه مردم بی دفاع فلسطین دست بردارند، در غیر این صورت همان گونه که در رویکرد جدید دفاعی نیروهای مقاومت شاهد بودید، بارانی از موشک‌های انتقام طوفان الاقصی به همراه آتش خشم جوانان غیور فلسطینی بر خانه سست و عنکبوتی آنان  فرود خواهد آمد. 

اينجانب ضمن محكوم نمودن جنايات اشغالگران و حاميان غربي آنان، از آحاد مردم به ويژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور استان زنجان اعم از اساتید، کارمندان و دانشجویان و مردم متدین و انقلابی زنجان دعوت می نمایم با حضوری گسترده در راهپیمایی روز قدس ضمن تجديد پيمان با آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و رهنمودهاي حكيمانه رهبر انقلاب (مدظله العالي)، شاهد تضعيف آمريکا و رژيم غاصب و کودک کش صهيونيستي در جهان اسلام بوده و دلگرمي و قوت قلب مبارزان فلسطيني را به ارمغان آوريم. 

و الله عزیز ذوالانتقام
دکتر رویا کرمی

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر